Digitalb

By | September 14, 2012

Kompania e transmetime digjitale tokësore. Në këtë faqe do ti gjeni informatat e duhura për kanalet që gjenden në paketat televizive. Na kontaktoni: +3554227307 +35568208888.

Ulje çmimesh për të gjitha paketat e abonimit. Abonimin mund ta paguani edhe me këste apo ta bëni në çdo moment nëpërmjet. Platforme Dixhitale Tokesore dhe Satelitore DIGITALB filloi transmetimet më Korrik 200 si një ndër të parat platforma Digitale tokësore në Europë, duke.

Digitalb KUDO – App-i që sjell LIVE kanalet e DIGITALB në celularin apo tabletin tënd.

Tani nuk humbet asnjë program të preferuar edhe nëse nuk je para . DigitAlb është platformë dixhitale satelitore dhe tokësore Shqiptare nga DigitAlb. Zgjidh paketën tënde dhe shijo TELEVIZION, INTERNET dhe TELEFON FIKS në një shërbim të vetëm!

Paketat në ABCom Digital Cable TV. Podporujeme vycházející hvězdy středo- a východoevropského dokumentárního filmu. Conax, 102 35 3E, M Al-Taie 160216. DigitAlb promo, MPEG- 102 32 3Al, N Schlammer 161024. Shikoni kanalet e DIGITALB nga smart . See who you know at DigitAlb, leverage your professional network, and get hired.

Kjo faqe eshte vetem per informata. Digitalb Technology Nexhmije Mujaj har besøksadresse Berhusveien A, 46Vest-Agder Fylke. Selskapets firmanavn i Brønnøysundregisteret er Digitalb . DigitalB will bring your story to life and offer endless communication opportunities. Our platform gives you the power to elevate your . DigitAlb, Albania’s leading pay-TV platform today announced it has secured its satellite resources for digital broadcasting with Eutelsat Communications . Onkelen min har den digitALB pakka men jeg skal kjøpe en egen snart unasett.

Viser sykt mange fotballkamper og viser i tillegg te fleste Juve kampene:D.